SilesiaRunner.pl | Podcast – badania wydolnościowe TEST
1394
post-template-default,single,single-post,postid-1394,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Podcast – badania wydolnościowe TEST

Zapraszamy na cykliczne podcasty, które są spontanicznie nagrywane podczas cotygodniowych, regeneracyjnych spotkań ze społecznością biegową. Jest to inicjatywa, a właściwie wspólny pomysł Tomka Janusza, Pawła Koska no i dociekliwego jak zawsze – Śląskiego Biegacza. 

Poniżej prezentujemy Wam naszą pierwszą próbkę, w oczekiwaniu na Wasze opinie. Narazie jeszcze nie wiemy czy taka forma ma sens – oceńcie sami i zostawcie swoją opinię w komentarzu poniżej.

Pamiętajcie, że idea jest taka, że robimy to spontanicznie, bez przygotowania, w normalnych warunkach domowych. Wiemy, że nagranie pozostawia wiele do życzenia i póki co nie nadaje się na długie wybieganie w słuchawkach, ale powolutku damy radę !

Miłego słuchania !

15 luty 2019r.

Dyskusja o badaniach wydolnościowych vs. poziom zakwaszenia

play_circle_filled
pause_circle_filled
volume_down
volume_up
volume_off
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.