Start bloga SilesiaRunner.pl

 962 wyświetleń,  1 wyświetleń dzisiaj

Tak więc stało się… Wystartował mój osobisty blog, dotyczący biegania oraz szeroko pojętej filozofii tego sportu. Długo wzbraniałem się przed tym sądząc, że internet jest tak mocno naszpikowany blogami, stronami oraz artykułami dotyczącymi biegologii (która zrobiła się na przestrzeni ostatnich lat najmodniejszą aktywnością sportową), że kolejny blog tematyczny nikomu nie jest potrzebny. Trochę pod presją innych, podjąłem jednak decyzję zupełnie odwrotną i tak powstał SilesiaRunner.pl Skąd nazwa bloga ? Otóż szukałem czegoś prostego, oryginalnego, czegoś co będzie podkreślało moje pochodzenie – moją śląskość ! Jako, że z krwi i kości jestem Ślązakiem, czym szczycę się od urodzenia, w połączeniu z moją pasją, dało taką a nie inną nazwę.

Jak każdy amator, bez względu na poziom zaangażowania, wytrenowania czy wewnętrznych ambicji, jesteśmy ograniczeni czasowo. Każdy z nas – w tym również ja – prowadzimy życie osobiste, rodzinne czy zawodowe, które staramy się łączyć z naszymi pasjami. Czemu o tym piszę ? Otóż dlatego, że moje wpisy zapewne nie będą pojawiały się regularnie, podsumowania miesiąca nie będą pisane w pierwszym dniu kolejnego, czy w dniu startu w danych zawodach nie przeczytacie mojej relacji z tego wydarzenia. Mogę Wam za to obiecać, że w wolnym czasie którego mam naprawdę mało, będę się starał pisać o moich treningach, relacjach z zawodów oraz subiektywnych radach dotyczących biegania – wychodzę z założenia, że żadna rada nie jest zła pod warunkiem, że nie jest nam narzucana.

Do kogo kieruję swoje artykuły ? Przede wszystkim dla wszystkich osób które mnie znają osobiście i wiedzą, jaką drogę musiałem przejść aby być teraz w miejscu w którym jestem. Dla wszystkich miłośników i pasjonatów biegania, lubiących odkrywać nowe bodźce treningowe oraz dla wszystkich, którzy są ciekawi co u mnie słychać w sferze sportowej. Mam nadzieję, że przed nami wiele wspólnych “wirtualnych” chwil.

Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie w kwestii bloga lub propozycje, po prostu napisz do mnie lub zadzwoń – zawsze chętnie podyskutuję.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Tomasz Opuchlik
autor bloga SilesiaRunner.pl

3 komentarze
 • Opuszi
  JohnnieRunner
  Wpis dodany 10:00h, 03 sierpnia

  Tomasz kibicuje Ci z całego serca! I oczywiście będę śledzić dokładnie wszystkie Twoje poczynania 😉

 • Opuszi
  JohnnieRunner
  Wpis dodany 11:34h, 03 kwietnia

  Tomasz kibicuje Ci z całego serca! I oczywiście będę śledzić dokładnie wszystkie Twoje poczynania 😉

  • Opuszi
   Opuszi
   Wpis dodany 20:31h, 03 kwietnia

   Dzięki trenerze 🙂