Podcast – badania wydolnościowe

 11,383 wyświetleń,  1 wyświetleń dzisiaj

Zapraszamy na cykliczne podcasty, które są spontanicznie nagrywane podczas cotygodniowych, regeneracyjnych spotkań ze społecznością biegową. Jest to inicjatywa, a właściwie wspólny pomysł Tomka Janusza, Pawła Koska no i dociekliwego jak zawsze – Śląskiego Biegacza. 

Poniżej prezentujemy Wam naszą pierwszą próbkę, w oczekiwaniu na Wasze opinie. Narazie jeszcze nie wiemy czy taka forma ma sens – oceńcie sami i zostawcie swoją opinię w komentarzu poniżej.

Pamiętajcie, że idea jest taka, że robimy to spontanicznie, bez przygotowania, w normalnych warunkach domowych. Wiemy, że nagranie pozostawia wiele do życzenia i póki co nie nadaje się na długie wybieganie w słuchawkach, ale powolutku damy radę !

Miłego słuchania !

Badania wydolnościowe a poziom zakwaszenia

15 luty 2019r.

Jest to nasze pierwsze nagranie, zrobione na typowym spontanie. Podczas spotkania z Pawłem Koskiem oraz Tomkiem Januszem, wywiązała się ciekawa dyskusja odnośnie badań wydolnościowych, poziomach zakwaszenie itp. Wpadłem na pomysł, aby nagrać naszą rozmowę, na co pozostali się zgodzili. Nagranie zostało wykonane moim telefonem, w warunkach typowo domowych. Wtedy zrodził się pomysł, na tworzenie cyklicznych podcastów o tematyce biegowej. Nagrałem intro, usunąłem z nagrania zbędne przerwy i oto jest… mój pierwszy nagrany Podcast ! Wszelkie uwagi mile widziane.

Miłego słuchania !

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.