Podcast - Przygotowania do maratonu - SilesiaRunner.pl
1938
post-template-default,single,single-post,postid-1938,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Podcast – Przygotowania do maratonu

Zapraszamy na cykliczne podcasty, które są spontanicznie nagrywane podczas regeneracyjnych spotkań ze społecznością biegową. Jest to inicjatywa, a właściwie wspólny pomysł Tomka Janusza, Pawła Koska no i dociekliwego jak zawsze – Śląskiego Biegacza. 

Pamiętajcie, że idea jest taka, że robimy to spontanicznie, bez przygotowania, w normalnych warunkach domowych. Wiemy, że nagranie pozostawia wiele do życzenia i póki co nie nadaje się na długie wybieganie w słuchawkach, ale powolutku damy radę !

Miłego słuchania !

Przygotowania do jesiennego maratonu

04 sierpień 2019r.

Rozmowa z Tomaszem Januszem, trenerem oraz zawodnikiem długodystansowym. Uczestnik Mistrzostw Polski w Maratonie w 2018r., podczas których zajął 6 miejsce. Rozmawiamy o cyklu przygotowań do jesiennego maratonu, poruszają również wątki poboczne.

Miłego słuchania !

 1,066 total views,  2 views today

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.