“Opisać przeżycie jakim jest maraton komuś, kto nigdy tego nie doświadczył, to jak próba opisania koloru komuś, kto urodził się ślepy” Jerome Drayton

Wszystkie moje wyniki na zawodach:

Cześć !

Mam na imię Tomek i jestem trenerem biegania. Mieszkam w miejscowości  Studzienice, należącej do powiatu pszczyńskiego. Ze sportem związany jestem od dziecka. Począwszy od szkoły podstawowej o profilu sportowym, gdzie od młodych lat grałem w piłką nożną w szkółce Ruchu Chorzów, aż po dziś dzień, gdzie moją pasją jest bieganie oraz szeroko pojęta filozofia tego sportu. Wraz z żoną jestem założycielem Stowarzyszenia Sportowego “Aktywna Pszczyna”, którego wszelkie działania zostały ukierunkowane na popularyzację biegania oraz innych aktywności ruchowych wśród mieszkańców Pszczyny i okolic. Z dumą reprezentuję swoją miejscowość w której mieszkam podczas zawodów sportowych, eventach oraz innych inicjatywach towarzyskich.

Posiadam uprawnienia instruktora lekkiej atletyki PZLA, biegania, trenera personalnego oraz instruktora z zakresu dietetyki i suplementacji. Uwielbiam biegi długodystansowe, odkrywanie nowych bodźców treningowych oraz motywowanie innych ! Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, nie zastanawiaj się !

Moje obecne życiówki:

 

5km – 18:07 – 27 września 2020

10km – 36:56 – 8 marzec 2020

Półmaraton – 1:23:25 – 26 marzec 2023

Maraton – 2:54:36 – 16 kwiecień 2023