Video - SilesiaRunner.pl
2327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2327,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Poniżej znajdziecie archiwalne odcinki wieczorynek z Aktywną Pszczyną, które transmituję na żywo w każdą środę o godz. 21:00 na prywatnej grupie Aktywna Pszczyna Runners Team na Facebooku

#5 – Suplementacja, błędy biegaczy

1 kwiecień 2020

W tej wieczorynce, omawiam najczęstsze błędy popełniane przez biegaczy oraz stosowana przeze mnie suplementacja w diecie sportowca.

#4 – Rozgrzewka, trening na bieżni

25 marzec 2020

Tym razem omawiam jak i kiedy się rozgrzewać, w jaki sposób najbezpieczniej wrócić do treningu po chorobie, kontuzji oraz garść porad nt. treningu na bieżni lekkoatletycznej.

#3 – Regeneracja, trening z pulsometrem

18 marzec 2020

W tym odcinku tematem głównym jest regeneracja biegacza, oraz formy regeneracji. Ponadto kilka słów na temat treningu z pulsometrem oraz ćwiczeniach uzupełniających.

#2 – Strefy wysiłkowe, jednostki treningowe

11 marzec 2020

Wiodącym tematem odcinka są strefy wysiłkowe w treningu biegacza, zakresy tętna oraz  omówienie podstawowych jednostek treningowych.

#1 – Periodyzacja treningu – cz.2

04 marzec 2020

Druga część odcinka dotyczącego periodyzacji treningu, na przykładzie treningu maratońskiego wraz z omówieniem poszczególnych mezocykli i mikrocykli.

#1 – Periodyzacja treningu – cz.1

04 marzec 2020

Pierwsza część odcinka dotyczącego periodyzacji treningu, na przykładzie treningu maratońskiego wraz z omówieniem poszczególnych mezocykli i mikrocykli.